למה צריך יועץ משכנתא?

כמעט בלי להרגיש מגיע זוג צעיר לבנק ומתעניין במשכנתא. לפניו החלטה פיננסית חשובה ומכריעה של לקיחת התחייבות כספית לתקופה של 25-30 שנה. הלווים יושבים מול פקיד בבנק למשכנתאות ושומעים הרים של מונחים שאינם בקיאים בהם.

ללא הכשרה כלכלית אין מצב שלווה סביר ימצא את דרכו בסבך המונחים הפיננסיים וידע להשוות, אם בכלל ניסה- בין ההצעות של הבנקים. מדובר בתמהיל של ההלוואה (ריבית משתנה או קבועה, נקודות יציאה, הצמדות שונות, קנס פרעון מוקדם ועוד פטנטים שאדם מן היישוב לא יכול לשקלל, להעריך ולהשוות.

הבנק הוא מוסד כלכלי-עסקי שמטרתו היא למקסם את רווחיו ולאו-דווקא לדאוג לאינטרסים של הלקוח, שמבחינתו נכנס להתחייבות כספית הגדולה בחייו. לקוח היושב מול יועץ משכנתא בבנק ישמע רק את הדברים הנוחים לבנק ויוצעו לו רק ה"מוצרים הפיננסיים", המשכנתאות שהבנק מעוניין לשווק. הסתייעות באנשי מקצוע לא- תלויים המצויים ומבינים בתחום יכולה לחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים. הבנה מקצועית של התמהילים המוצעים על ידי הבנקים, חסכון של חצי אחוז ריבית מתבטא בכסף רב על פני השנים. ההוצאה על ייעוץ נראית לעיתים יקרה אך בחשבון נכון מדובר בחסכון עצום מול לקיחת משכנתא מבלי להבין את המשמעויות המלאות של הצעת הבנק.

#יועץמשכנתא

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם !

טלפון  : 052-8386732   
כתובת : רח’ הרצל 18, חדרה  
דוא"ל : saray@m-fix.co.il
 
בקרו אותנו בפייסבוק     
  • Facebook Social Icon

© משכנתא פיקס | חדרה | שריי בן עמרם

Designed by BEST SITE

מחשבון משכנתא פיקס
להורדת אפליקציית מחשבון משכנתא פיקס למכשיר אנדרואיד